ویرایش محتوا

تماسی از اینستاگرام

در اکتبر سال گذشته ، راشل ریچنباخ ، یک هنرمند و دانشجوی دانشگاه در منطقه خلیج ، از اینستاگرام ایمیلی دریافت کرد – به طور خاص ، از شخصی در اینستاگرام که پیشنهاد می کرد به او کمک کند مخاطبان خود را گسترش دهد. خانم ریچنباخ بیش از 78000 دنبال کننده اینستاگرام دارد (تعدادی چشم گیر)، اما نه نزدیک به میلیون ها نفر که بزرگترین ستاره های شبکه های اجتماعی را دنبال می کنند. ناگهان ، از ناکجاآباد ، یک نفر مشاوره فردی ارائه می داد. خانم ریچنباخ در مورد تماس خود با نماینده اینستاگرام گفت: “او توضیحات مختصر خود را داشت که باید آن را تا انتها می گفت.” “اساساً ، همه چیز در مورد Reels بود و اینکه شما چگونه می توانید از Reels استفاده کنید تا دسترسی خود را بهتر کنید.” اینکه اینستاگرام می خواست مردم از Reels استفاده کنند (یک ویژگی ویدیویی به سبک TikTok که در ماه آگوست معرفی شد) ، تعجب آور نبود. اما خانم ریچنباخ به دلیل خاص بودن توصیه ، غافلگیر شد. مشاور گفت که هدف “چهار الی هفت Reels در هفته” بود. این چیزی فراتر از راهنمایی عمومی بود ، بنابراین او شروع به پرسیدن سوال کرد.

چند عکس یا فیلم باید در فید اصلی خود ارسال کند؟ (هفته ای سه بار) هر چند وقت یک بار باید استوری اینستاگرام را ارسال کند؟ (هشت تا 10 بار در هفته ، اما ترجیحاً حداقل دو بار در روز).  ارسال فیلم های طولانی تر به IG TV چطور؟ (یک الی سه فیلم در هفته.) مشاور تأکید کرد که ادامه این روند مهم است.

خانم ریچنباخ ، که “زندگی تمام وقت خود را” با فروش هنر خود می گذراند ، بیشتر مشتریان خود را از طریق اینستاگرام پیدا می کند ، اما خود را تأثیرگذار نمی داند. وی گفت: “تجارت من این است: من شخصیت های جذاب قورباغه ای را ترسیم می كنم كه دوست دارند مرتكب جنایات و مواردی از این قبیل شوند.” او چاپ ، پین ، دکمه و کالاهای دیگر می فروشد و برای پشتیبانی از کارش در اینستاگرام است.

دوستان و اطرافیان او درباره چیزهایی که یاد گرفته کنجکاو بودند. خانم ریچنباخ گفت: “احساس می کردم ناگهان همه اسرار را در اختیار دارم.” خبر ملاقات او جنجالی برپا کرد و خیلی زود پیام های گروه های هنرمندان در اپلیکیشن Discord و جاهای دیگر او را غرق کرد. او این تجربه را در وبلاگ خود نوشت. وی این کار را برای به اشتراک گذاشتن یافته هایش با افرادی که به او مراجعه می کنند  آسان تر می دانست. سپس این پست را با عکس قورباغه ای مضطرب منتشر کرد.

این پست طی چند روز وایرال شد و تقریباً 200،000 بار بازدید شده است. خانم ریچنباخ با برخی از پاسخ ها مبهوت شد. وی گفت: “در اینستاگرام ، پاسخ بیشتر مردم” خیلی متشکرم ، این مفید است ” “و در توییتر ، پاسخ مردم مانند” من می خواهم اینستاگرام و فیس بوک را به آتش بکشم” بود.

برخی از افراد اطلاعات بیشتری می خواستند. بعضی دیگر می خواستند در مورد چگونگی اینستاگرام بدانند. خانم ریچنباخ راهنمایی های ارسال شده  نامعتبر خود را دید – در آن ها توصیه های اینستاگرام را غیر واقعی نشان داده بود ، و توصیه هایی برای کاهش استرس – نه تنها در اینستاگرام و توییتر بلکه در TikTok – ارائه داده بود. غریبه ها او را به “شركت سازمانی” متهم كردند ، در حالی كه تعدادی از آنها ایمیلهای “نفرت انگیز” ارسال كردند.

خانم ریچنباخ به شوخی گفت: “احساس می کردم به برخی از قهرمانان خود آسیب روحی وارد کرده ام.” تمام کاری که او انجام داده این بود که یک جلسه را بپذیرد و چند یادداشت را به اشتراک بگذارد. اما حداقل برای یک لحظه ، او را به یک معلم خصوصی تبدیل کرده بود – از نظر عموم مردم با استفاده از اینستاگرام ، به اطلاعات محرمانه ای رسیده بود که می توانست تجارت ، مارک ، هویت و زندگی دیگران را تغییر دهد.

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

آخرین پست ها