ویرایش محتوا
شرکت دیجیتال مارکتینگ

شرکت دیجیتال مارکتینگفیکسو

خدمات کامل دیجیتال مارکتینگ

شرکت دیجیتال مارکتینگ فیکسو

خدمات دیجیتال مارکتینگ

شرکت دیجیتال مارکتینگ فیکسو

شرکت دیجیتال مارکتینگ فیکسو

آژانس تبلیغاتی فیکسو با سالها تجربه در زمینه دیجیتال مارکتینگ و با همکاری بیش از 200 برند در زمینه هدایت شبکه دیجیتال مارکتینگ آماده همکاری با شما در تمامی خدمات دیجیتال مارکتینگ می باشد.

شرکت دیجیتال مارکتینگ
شرکت دیجیتال مارکتینگ

Digital Marketing Solution

شرکت دیجیتال مارکتینگ فیکسو با بهره گیری از تیم حرفه ای دیجیتال مارکتینگ از آغاز برنامه و استراتژی برند شما در فضای دیجیتال تا تولید محتوا و بازاریابی محتوایی و همچنین رصد لحظه ای و تحلیل و آنالیز فضای دیجیتال مارکتینگ همراه شماست. ما برای دیجیتال مارکتینگ شما راه حل ویژه ای داریم

خدمات استراتژی

بر مبنای تحقیقات بازار و اطلاعات کافی و جامع در مورد کسب و کار شما اقدام به طرح یک استراتژی کامل بر مبنای هویت برند شما می شود که تماما با اهداف مارکتینگ شما و پیشرفت و رشد کسب و کار شما می باشد.

تولید محتوا

براساس استراتژی تعریف شده تیم تولید محتوا شرکت دیجیتال مارکتینگ فیکسو با بهرگیری از تیم خلاقیت برای شبکه های اجتماعی و همچنین وب سایت برند شما تولید محتواهای جذاب و وایرال در فضای دیجیتال مارکتینگ می کند. تولیدات محتوایی ما بر مبنای معماری محتوای دقیق و همچنین شناخت کامل پرسونای مخاطب کسب و کار شما انجام خواهد شد.

تحیل و آنالیز

ما بصورت همیشگی و لحظه ای نتایج و نمودار وضعیت شما را رصد و آنالیز می کنیم. همچنین یکی از فعالیت های مهم ما رصد همیشگی رقبای شماست. ما تحلیل می کنیم تا در آینده درست ترین تصمیمات را برای کسب و کار شما را با هم بگیریم.

شرکت دیجیتال مارکتینگ

خدمات شبکه های اجتماعی
شرکت دیجیتا مارکتینگ فیکسو

این روزها  شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، یوتیوب، تلگرام، لینکدین یک بخش قدرتمند بازاریابی نوین محسوب می شوند. شرکت دیجیتال مارکتینگ فیکسو با ارائه ی خدمات متنوع در خصوص بازاریابی شبکه های اجتماعی در کنارتان هستیم تا هرچه قدرتمندتر در فضای سوشال مدیا ظاهر شوید.

تحلیل و آنالیز حرفه ای فضای دیجیتال مارکتینگ کسب و کار شما

فضای دیجیتال مارکتینگ به دلیل آپدیت و تغییرات لحظه ای و همچنین رفتارهای متنوع کاربران نیازمند رصد و آنالیز لحظه ای می باشد. ما در شرکت دیجیتال مارکتینگ فیکسو با بهره گیری از ابزارهای حرفه ای و دقیق بصورت مستمر فضای دیجیتال مارکتینگ شما را رصد می کنیم و علاوه بر به روز بودن شما مشکلات و اشتباه احتمالی را در اسرع وقت اصلاح و بهبود می بخشیم.

شرکت دیجیتال مارکتینگ
شرکت دیجیتال مارکتینگ

نیاز به مشاوره دارید؟
برایتان سوالی پیش آمده ؟

استراتژی شبکه های اجتماعی

برای موفقیت در فضای دیجیتال مارکتینگ شما به استراتژی قوی و حرفه ای برای رسیدن به نقطه ی مطلوبتان نیاز دارید.

شرکت دیجیتال مارکتینگ

یکی از شبکه های اجتماعی خیلی مهم این روزها اینستاگرامه! داشتن یک برنامه قوی برای رشد پیج کاری اهمیت بسیار بالایی دارد. رقابت توی این برنامه سوشال بسیار بالاست و اگر که می خواهی رشد بالایی داشته باشی و یک مدیریت پیج اینستاگرام موفق را تجربه کنی باید یک استراتژی قوی داشته باشی.

ما در شرکت دیجیتال مارکتینگ فیکسو با تکیه بر مهارت و تجربه تیم حرفه ای خود انواع تولیدات خلاق ویدیویی، تصویری و متنی را برای تغذیه شبکه های اجتماعی شما می سازیم.

چرا
شرکت دیجیتال مارکتینگ
فیکسو ؟

شرکت دیجیتال مارکتینگ فیکسو با تمرکز بر رشد فضای دیجیتال مارکتینگ کسب و کار شما و با رصد و آنالیز لحظه و با تیم تولید محتوای قوی و خلاق خود یک آژانس خلاقیت و تبلیغاتی قدرتمند در حوزه دیجیتال مارکتینگ است. ما همواره می کوشیم تا به روز و خلاق باشیم تا علاوه بر صرفه جویی در هزینه های مارکتینگ و تبلیغات شما بهترین راه حل را برای کسب و کار شما رقم بزنیم.

0 k

impression

0 k

REACH

0

New Followers

شرکت دیجیتال مارکتینگ
شرکت دیجیتال مارکتینگ

خلاقیت در دیجیتال مارکتینگ
نقطه ای برای تمایز شما با رقبایتان

توی رقابت سنگینی که در فضای دیجیتال مارکتینگ وجود داره اگر خلاقیت نداشته باشی و نتونی مخاطب به فعالیت هات جذب کنی این رقابت رو از قبل باختی !!! ما توی شرکت دیجیتال مارکتینگ فیکسو یک تیم حرفه ای و خلاق داریم که قرار شما را از تمام رقبایتان متمایز کند.

به خانواده 200+ برند همکار ما بپیوندید

5/5 (2 نظر)
شروع چت
واتساپ فیکسو
سلام
به فیکسو خوش آمدید
چطور می تونیم کمک تون کنیم؟
شروع چت
واتساپ فیکسو
سلام
به فیکسو خوش آمدید
چطور می تونیم کمک تون کنیم؟