ویرایش محتوا
آژانس تبلیغاتی فیکسو

پروژه  قو الماس خاورمیانه همان برج های معروفی است که همیشه در مسافرت های شمال آن ها را دیده ایم و بارها از کنار آن ها  گذشتیم و همانطور که می دانیم این برج ها  توسط تاجر و بازرگان معروف ،  احد عظیم زاده تاسیس شده است .این پروژه در واقع یک پروژه عظیم تجاری ، اقامتی ، گردشگری ، مسکونی ، فرهنگی ، ورزشی و تفریحی می باشد که در سواحل سلمانشهر یا همان متل قو معروف در شمال کشور و استان مازندران احداث شده است. این برج چشم نواز به اندازه‌ای منحصر به فرد و بی نظیر طراحی و ساخته شده است که علاوه بر گردشگران داخلی توجه توریست های بسیاری از کشورها را نیز به خود جلب کرده است. مجتمع الماس خاورمیانه یکی از پروژه های خاص و تکرار نشدنی در کشور ایران و همچنین خاورمیانه است که به عنوان یک برج چند منظوره طراحی و ساخته شده است.

برج های زیادی در متل قو ساخته شده است اما صراحتاً باید بگوییم که هیچکدام مانند پروژه قو الماس خاورمیانه توسط احد عظیم زاده چشمگیر نیستند. اگر به استان مازندران رفته باشید ، قطعاً در مورد برج های مجلل متل قو شنیده اید ، چرا که زیبایی به همراه کیفیت و امکانات ویژه برج های الماس خاورمیانه زبانزد خاص و عام می باشد.

ساخت تیزر و تبلیغات برج قو الماس خاورمیانه  را آژانس تبلیغاتی فیکسو بر عهده دارد. از آن جایی که در این نوع تبلیغات باید زیبایی ها و عظمت این پروژه مشخص گردد تمامی تکنیک های خلاقانه در جهت نشان دادن زیبایی این پروژه عظیم به کار گرفته شده است .همچنین مصاحبه ای مفصل با جناب آقای احد عظیم زاده که بسیار انسان موفقی در تجارت محسوب میشوند تا از نقطه نظرات و اهداف ایشان آگاهی کامل ایجاد شود .

آژانس تبلیغاتی فیکسو با بینشی عمیق نسبت به تبلیغات مدرن اقدام به ساخت محتواهایی جذاب در جهت رسیدن به مقاصد تبلیغاتی مدنظر در پروژه های مختلف و از جمله همین پروژه قو الماس خاورمیانه می باشد .

پروژه قو الماس خاورمیانه
برج های متل قو
آژانس تبلیغاتی فیکسو
0/5 (0 نظر)