ویرایش محتوا

تیزر تبلیغاتی گالری طلا مرجانا

  1. صفحه نخست
  2. تیزر
  3. تیزر تبلیغاتی گالری طلا مرجانا
آژانس تبلیغاتی فیکسو

ساخت تیزر تبلیغاتی گالری طلا مرجانا، که یکی از برندهای معتبر در خصوص تولید و عرضه‌ی جواهرات به سبکی نو و جذاب می باشد تا طیف گسترده‌ای از اقشار و سلایق جامعه هدف خود را تحت پوشش خود داشته باشد. با همکاری فیکسو خدمات متنوعی از قبیل طراحی لوگو ،لوگو موشن ،ساخت تیزر تبلیغاتی ،مدیریت شبکه های اجتماعی و سایر راهکارهای تبلیغاتی این مجموعه انجام شده است .

یکی از مهم ترین موضوعاتی که در ساخت تیزر تبلیغاتی  اهمیت دارد توجه به لایه های درونی برند می باشد.در تیزر تبلیغاتی گالری مرجانا با الهام گرفتن از مرجان هایی که در اعماق دریاها می رویند و همچنین سکوت جنگل های انبوه این ایده طراحی و اجرا شد.

ما اعتقاد داریم ساخت تیزر تبلیغاتی باید خیلی دقیق و حرفه ای و باتوجه به شخصیت برند موردنظر انجام شود تا بتوانیم بصورت عمیق تری روی مخاطبان مورد نظر تاثیر گذار باشیم .فیکسو این کار را با نهایت دقت و در اوج خلاقیت و با بهره گیری از مدرن ترین و به روزترین تکنیک ها و تجهیزات روز دنیا تولید می کند.کار ما بعد از ساخت تمام نمی شود و تمامی بسترهای های لازم برای انتشار را هم رصد و انتخاب کرده و نهایت استفاده ی تبلیغاتی را برای برند محترم انجام می دهیم .

تیم حرفه ای ما در فیکسو با تمرکز بر این که چه نوع تیزر و خلاقیتی نیاز است که محصول به بهترین شکل ممکن در نگاه مخاطبان نمایش داده شود ، تمام تلاشش را می کند که تاثیر ماندگار و متفاوت داشته باشد . در کنار هم با یک هم فکری هماهنگ ، قطعا استراتژی موثر و پربازده ای را تجربه خواهید . چیزی که برای ما مهم است که بتوانیم بهترین نمایش محصول یا خدمات شما رو داشته باشیم .

علاوه بر ساخت تیزر تبلیغاتی گالری طلا مرجانا همچنین آژانس تبلیغاتی فیکسو طراحی لوگو و همچنین لوگو موشن این گالری طلا و جواهرات را انجام داده است .

گالری طلا مرجانا

Teaser of Marjana Gold Gallery

0/5 (0 نظر)