ما آژانس تبلیغاتی فیکسو هستیم!

We Are Full Service Advertising Agency

و معتقدیم طرز فکر مهم ترین محصول ذهن است و ذهنیت هر شخص نسبت به کسب و کارش از هر چیزی مهم تر است …

آژانس تبلیغاتی فیکسو در این 7 سال

دقیقه تولید تیزر و ویدئو
0 +
فریم عکاسی تبلیغاتی
0 +
برگزاری کمپین
0 +
برگزاری ایونت مختلف
0 +
همکاری با برندها
0 +

آژانس تبلیغاتی فیکسو مسیر فعالیت خود را در سال 1396 در ایران آغاز کرد و در ادامه به ترکیه و امارات متحده عربی هم گسترش یافت. ما معتقدیم که طرز فکر(Mindset) یک مؤلفه حیاتی در موفقیت کسب و کار است و تلاش می‌کنیم که قابلیت‌های منحصر به فردی را در تبلیغات، برندسازی و خدمات بازاریابی دیجیتال ارائه دهیم.

برخی از خدماتی که ما در آژانس تبلیغاتی فیکسو ارائه می‌دهیم شامل مواردی مانند برندسازی، توسعه استراتژی کسب و کار، طراحی هویت بصری، ایجاد برند بوک و تجزیه و تحلیل رقبا است. همچنین برای نیازهای تبلیغاتی، ایده‌های خلاقانه، تبلیغات بنری، تبلیغات تلویزیونی، تبلیغات محیطی، تولید محتوا، فعالیت گسترده در شبکه‌های اجتماعی، طراحی و چاپ، عکاسی صنعتی و تبلیغاتی و … خدمات ویژه ‌ای را ارائه می‌کنیم.

فیکسو در حوزه مشاوره کسب وکار، طراحی وب سایت، مدیریت شبکه‌های اجتماعی، اینفلوئنسر مارکتینگ، خدمات مشاوره مختلف، طراحی و اجرای کمپین و رویداد، بازاریابی رویداد، بازاریابی محتوا، راه حل‌های دیجیتال مارکتینگ، روابط عمومی و طراحی باشگاه مشتریان خدمات قابل توجهی را به همراه دارد.

این مجموعه از خدمات، تیم ما را را به عنوان یک آژانس تبلیغاتی با خدماتی جامع تبدیل می‌کند که می‌تواند طیف گسترده‌ای از نیازهای شما عزیزان را در هر دو حوزه آفلاین و آنلاین برآورده کند.

بازاریابی

طراحی سایت، مدیریت شبکه‌های اجتماعی، اینفلوئنسر مارکتینگ، خدمات مشاوره، طراحی و اجرای کمپین و رویداد، بازاریابی رویداد، بازاریابی محتوا، راه حل‌های دیجیتال مارکتینگ، روابط عمومی، طراحی باشگاه مشتریان

تبلیغات

ایده پردازی، تبلیغات بنری، تبلیغات تلویزیونی/رادیویی، تبلیغات محیطی، تبلیغات چاپی، تولید محتوا، طراحی و چاپ، عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

برندینگ

تدوین استراتژی کسب و کار، طراحی هویت بصری، ایجاد برند بوک، تجزیه و تحلیل رقبا

_

PROJECT

_

تیم اختصاصی ما

همین الان ارتباط خود را با ما برقرار کنید…

_

COSTOMER

_
‫0/5 ‫(0 نظر)